Pohotovostní telefon

 

 608 606 379

Rychlý kontakt

INSTALATÉR, TOPENÁŘ

Petr Stojovský
+420 608 606 379
Bavoryně 24
267 51 Zdice

kontaktní formulář

VÝJEZDNÍ MÍSTA:

Praha 5

Praha 6

Beroun

Hořovice

Zdice

Partneři

gabotherm
JIKA
pipelife
ravak
wolf

PS SERVIS instalatérská a topenářská firma

 

Firma PS SERVIS Vám může nabídnout instalatérské práce, topenářské práce, vodoinstalace, opravy a rekonstrukce rozvodů vody a plynu, ústředního topení a kanalizace. Poskytujeme také poradenské služby. Stačí nás jen kontaktovat a zeptat se, my Vám rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Jsme instalatérská firma s cca 18-ti letou praxí v oboru
  • Naší předností je stále se vzdělávat a seznamovat se s novými technologiemi.
  • Není problém opravit staré instalace a realizovat nové technologie.
  • Naše heslo je poradit, opravit, provést, ale nejdůležitější je - spokojenost zákazníka.
 
Specializujeme se především na realizaci - montáž a opravy vodovodů, kanalizací, ústředního topení, sanity a vodovodních baterií. Pracujeme s dostupnými materiály a výrobky různých značek. Materiál využívaný při práci, který Vám dovezeme, nakupujeme ve velkoobchodě, čímž šetříme Vaše finance.
 

Nepůsobíme jen v Berouně, kde sídlíme, ale máme několik výjezdních míst v Praze. Kontaktní formulář instalatérské a topenářské firmy PS SERVIS zde.

 

Instalatér - topenář v Berouně, Praze a jejím okolí

Realizace rozvodu vody, instalace topení a plynu v novostavbách:

Vykonáváme kompletní instalaci rozvodů vody, topení a plynu podle projektové dokumentace při výstavbě rodinných domů. Při jejich realizaci vycházíme z potřeb zákazníka, přičemž konzultujeme postup práce s klientem a ostatními, kteří se podílejí na díle tak, aby bylo možné dílo odevzdat v co nejkratším možném termínu. Známe všechny v současnosti dostupné technologie a po konzultaci se zákazníkem použijeme takovou, která je pro něho nejideálnější. Podle zájmu zákazníka zabezpečujeme realizaci do finálové podoby i s osazením sanity.

Rekonstrukce rozvodů vody, topení a plynu:

V oblasti rekonstrukcí existujících rozvodů vykonáváme poradenství a navrhujeme možná řešení pro co nejlepší zvládnutí daných prací. Práce zabezpečujeme dle zájmu zákazníka od bouracích prací až po finálové vyhotovení, přičemž všechny podstatné rozhodutí konzultujeme se zákazníkem, aby hotové dílo bylo přesně podle představ a potřeb zákazníka. Zabezpečujeme dodání všech potřebných materiálů za příznivé ceny. V případě dodávky sanity respektujeme přání zákazníka s ohledem na jeho vkus.

Opravy menšího i většího rozsahu:

Velké věci se skládají z maličkostí. Ne každý potřebuje rekonstruovat dům, či stavět nový dům. Proto s ohledem na množství zakázek vykonáváme i drobné opravy, které souvisejí s naší profesí. Větší opravy a rekonstrukce jsou samozřejmostí.

PS SERVIS je pro Vás k dipozici NONSTOP!
V případě havárie nás kontaktujte:
tel. 608 606 379

Topenářská a instalatérská firma Beroun, PS SERVIS - sídlo firmy na mapě zde.

ps_servis1ps_servis2